IPL Metoda | Beautysmart.eu
  • pozicky-michalovce

Ultrazvuková liposukce

Ultrazvuk a jeho použíti v kosmetice.

Často se použivá jako lidově tak zvaná (ultrazvuková liposuksce).

Ultrazvuková liposukce – Jaký je vlastně princip? Ultrazvukové dáse říct vlny , produkují energii. Tato energie působí na stěny tukových buněk a tuk zkapalní,díky tomu se tuk stane tekutým (dá se říct, že se rozpustí), následně dojde k vypocení uvolněných mastných kyselin přes propustnou membránu do těla, kde jsou volné mastné kyseliny metabolizovány.

Ultrazvukové vlny také mají pozitivní mechanický účinek na pojivovou tkáň v hlubokých vrstvách kůže. V druhé fázi dochází pomocí ultrazvukových drenážních masážních vln k zvýšení metabolizmu tukových buněk a jsou odvedené cestou lymfatického systému.

Délka celého zákroku je pouhých 20 – 70 minut, každý zákrok se skládá ze dvou fází.

V první fázi jde o neinvazivní redukci tukových buněk, kdy přesně zaměřené ultrazvukové vlny rozbijí tukové buňky v cíleném místě v hloubce 12 a vice milimetrů.

V druhé fázi zákroku probíhá ultrazvuková lymfodrenáž, při které jsou rozbité tukové buňky změněné na mastné kyseliny a odvedeny do hlavních lymfatických cest a odtud přes krevní oběh do jater, kde se metabolizují. V této fázi se využívá technologie (multisekvenční ultrazvukové masážní drenážní vlny) pro získání optimálních tělesných kontur.

Ošetření je vhodné pro muže i ženy ve věku od 20 let.

Výkon nelze provádět u těhotných žen, místě kovového implantátu a u některých vážných onemocnění (např. selhávání jater). Nejvhodnější partie k ošetření jsou břicho, boky, hýždě, stehna po celém obvodu a mužů i prsa. Další vhodná apilkace je celý obličej a krk.

Metoda kombinace ultrazvuku a vákuové masáže je velice účinná i pro rehabilitaci.

Vhodná pro ženy po porodu na zpevnění postavy.

Doporučujeme 3 – 7 aplikací, pauza mezi výkony 5 – 10 dní. Po celou dobu doporučujeme zvýšený pitný režim a zvýšení pohybových aktivit.

Ultrazvukový přístroj va spojení s vákuovou masáží se používáme zejména pro zlepšení projevů a léčbu celulitidy, zlepšení vzhledu a zpevnění pokožky, pro modelaci postavy, redukci váhy, pro odvodnění těla (lymfatickou masáž) a pro odstranění otoků Léčbu vad pojivových tkání, rehabilitaci a stimulaci k zlepšení tonusu svalů a pokožky.

Metoda především představuje i význaný pokrok v omlazení a zpevnění obličeje a těla, a také pro účinnou kosmetickou lečbu akne.

Ultrazvuková liposukce
4.3 (86.67%) 3 hlas