IPL Metoda | Beautysmart.eu
  • pozicky-michalovce

Kosmetika Collagen

Firma Collagen Beauty International vznikla v březnu roku 2003. Zabývá se distribucí kosmetiky na bázi kolagenu ze sladkovodních ryb, což v oblasti péče o pokožku představuje světový průlom.

Ideou Collagen Beauty International je vybudovat firmu, která se bude opírat o lidi a bude se také pro lidi angažovat. Proto nás zajímá rozvoj každého našeho spolupracovníka, aktivně ho podporujeme a investujeme do jeho kariéry.

Co to je kolagen?

Colagen je název skupiny vláknitých bílkovin, které jsou všeobecně rozšířené v organismech lidí i zvířat. Colagen je v lidském těle nejdůležitější bílkovinou, jelikož představuje 30 % celkového množství lidských bílkovin a až 70 % množství kožních bílkovin. Význačnou vlastností kolagenů je tzv. superšroubovice – specifická molekulární struktura značné části molekuly, kterou tvoří tři polypeptidové řetězce spletené do spirály.

Díky této politice se Collagen Beauty International může dynamicky rozvíjet, získávat nové trhy, přinášet stále víc radosti svým spolupracovníkům a uspokojovat stále širší okruh stálých klientů po celém světě.

O kolagenu

Slovo kolagen pochází z řečtiny:
cola – klíh a genno – rodit/tvořit. „Klihotvorný“ – toto označení vystihuje funkci kolagenu. Je to bílkovina, která „klíží“, „tmelí“ buněčné prvky a formuje z nich tkáně a orgány.

Kolagen se vyskytuje ve všech orgánech, kde slouží jako substance spojující buňky. Kolagenová vlákna jsou zabudována do stavebních prvků orgánů, kde představují komplikované struktury membrán jako jsou pobřišnice, pohrudnice, osrdečník, a také orgánů jako jsou: srdce, ledviny, plíce, játra, cévy, kosti, zrakový orgán a samozřejmě pokožka.

Kolagen je v organismu nejdůležitější bílkovinou, protože představuje 30 % celkového množství lidských bílkovin a 70 % množství kožních bílkovin.

Po pětadvacítce organismus ztrácí schopnost obnovovat přírodní kolagen. Objevují se vrásky, celulitida, suchá kůže, nehty a vlasy ztrácejí lesk, začíná neodvratný proces stárnutí. Je však možné jej zpomalit, zabrzdit a dokonce i odvrátit!

hodnotenie