IPL Metoda | Beautysmart.eu
  • pozicky-michalovce

Celulitída

Formátování postavy pomocí BODIFORMING nebo AEROSONIC:

Intensivní světelný puls proniká pokožkou a zachytává se v pigmentu pokožky v cibulkách chloupků a přeměňuje se v teplo. Zvolený typ pulsu zajistí, že požadované místo zákroku se zahřeje na potřebnou teplotu a přitom nedojde k popálení nebo poškození pokožky. U citlivé pokožky je možné lehké začervenání, které se během několika hodin ztratí.

Zákrok je nutné opakovat

Chloupky rostou ve třech fázích, proto jsou nutné minimálně 4-6 sezení v některých oblastech a mnoha lidí i vícekrát. Ošetření lze provádět i v letním období. Ošetření je možné provádět na celém těle v četně intimních partií. Tato metoda je velice efektivní. Před ošetření a ani po ošetření není v hodné používat depilační vosk. Přerušuje účinek a může poškodit pokožku. Nepoužívat masky ani pelling několik dnů.

BODIFORMING NEBO AEROSONIC?

Bodiforming nebo Aerosonic Bodiforming nebo Aerosonic – pracuje na bázi vzduchového podtlaku a ultrazvuku. Ultrazvuk likviduje tukové buňky a masažní hlavice v několika programech kombinují efektivně podtlak a přetlak, kterým se ničí tukové tkaně. Přístroj svými učinky zlepšuje metabolismus organismu a jeho okysličení. Umožnuje odstranění lýmfatických otoků, také se kůže prokrvuje a pročisťuje, zvyšuje se tosus pokožky, a také se zpevňují vazivové struktury pod kůží.

Procedura je nebolestlivá, naopak příjemná… Ošetření spočívá v relaxační masáži s jasným výsledkem měřitelným po každem ošetření.

Ošetření má velké učinky na odstranění a léčbu celuletidy, zlepšení a zpevnění povadlé pokožky, po modelaci postavy (např. i po liposukci) i částečnou redukcí váhy, pro odvodnění těla, limfatickou masáž a pro odstranění otoku, léčbu vad pojivových tkání, rehabilitací.

VÝHODY přistoje jsou 3 ultrazvukové hlavíce pro použití na ruzných částech těla + 10 možností výužití ultrazvuku, výborný rolovací efekt hlavic, 3 úrovně saní, 5 urovní vzduchových vibrací, bankovaní.

BODIFORMING PŘÍSTROJ.

Je ultramoderní tělový přistroj, který navazuje na předchozí zkušenosti tělových přistojů jako jsou LPG, Der-mosonic, Silk Light, atd.
Bodiforming byl vyvinut specialně na odstraňování tukových podkožních nepravidelností a pro neinvazivní tvarování těla. V sočasné době existují jen tři procesy, kterými zmenšíme a odstraníme celulitidu a tukové poštáře – přetlak, podtlak a ultrazvuk. A právě všechny 3 procesy kombinuje revolučním způsobem právě přistroj Aerosonic – bodiforming.

Celulitída
5 (100%) 1 hlas